Opinie

Oceń nas w Google

lub na naszej stronie

Godni zaufania

Rated 5,0 out of 5
10 maja 2024

partner w trudnych chwilach. Ich profesjonalizm i troska o szczegóły sprawiają, że można czuć się w dobrych rękach. Eleganckie karawany, dostosowane do każdej ceremonii, oraz wsparcie formalne na najwyższym poziomie to cechy, które wyróżniają ten zakład. Polecam z czystym sumieniem.”

Piotr

Super profesjonalizm

Rated 5,0 out of 5
10 maja 2024

Zakład pogrzebowy “Tren” to miejsce, które zasługuje na uznanie. Jako osoba, która miała okazję korzystać z ich usług, mogę śmiało powiedzieć, że poziom profesjonalizmu i empatii pracowników jest na najwyższym poziomie. W trudnych chwilach żałoby, “Tren” oferuje wsparcie i pomoc, które są nieocenione. Ich troska o detale i indywidualne podejście do każdej rodziny sprawiają, że proces pożegnania staje się mniej bolesny.

Patryk

Dziękujemy za pomoc

Rated 5,0 out of 5
10 maja 2024

Zakład pogrzebowy “Tren” wykazał się niezwykłą empatią i profesjonalizmem, pomagając nam w organizacji ceremonii pożegnalnej. Ich podejście, które łączy troskę o detale z głębokim zrozumieniem dla potrzeb rodziny, zasługuje na najwyższe uznanie. Dziękujemy za wsparcie i godne przeprowadzenie nas przez proces żałoby.

Sławomir

Wysoki profesjonalizm i osobiste zaangażowanie

Rated 5,0 out of 5
10 maja 2024

W trudnych chwilach pożegnania bliskiej osoby, zakład pogrzebowy “Tren” okazał się miejscem, gdzie profesjonalizm łączy się z ludzkim podejściem. Szczególne słowa uznania kieruję pod adresem Pana Krzysztofa, którego wsparcie, empatia i zaangażowanie w przygotowanie ceremonii pogrzebowej były dla nas nieocenione. Dzięki jego pomocy, ostatnie pożegnanie stało się czasem pełnym godności i spokoju.

Maja

Profesjonalizm w każdym calu

Rated 5,0 out of 5
10 maja 2024

Z ogromną wdzięcznością pragnę wyrazić swoje uznanie dla zakładu pogrzebowego “Tren” za ich nieocenioną pomoc i profesjonalizm w jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia. W obliczu straty bliskiej osoby, zespół “Tren” okazał się nie tylko wsparciem organizacyjnym, ale również źródłem empatii i zrozumienia. Ich takt, delikatność i umiejętność dostosowania się do indywidualnych potrzeb rodziny są godne najwyższego szacunku. Dziękuję za to, że byliście światłem w ciemności i pomogliście nam godnie pożegnać naszego ukochanego. Pan Krzysztof był dla nas nieocenionym wsparciem w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej. Jego zaangażowanie i troska o każdy detal sprawiły, że pożegnanie naszego bliskiego przebiegło w sposób godny i spokojny.

Agnieszka

Profesjonalizm w najtrudniejszych chwilach

Rated 5,0 out of 5
10 maja 2024

W obliczu bólu i straty, trudno jest znaleźć słowa, które wyrażają naszą wdzięczność dla Zakładu Pogrzebowego “Tren”. Od pierwszego kontaktu, poczuliśmy ogromne wsparcie i zrozumienie. W tych ciężkich chwilach, kiedy świat wydawał się zatrzymać, pracownicy zakładu okazali się być nie tylko profesjonalistami w swoim fachu, ale także ludźmi o wielkich sercach.

Organizacja ceremonii pogrzebowej przebiegła bez najmniejszych zakłóceń, z szacunkiem dla naszych tradycji i indywidualnych życzeń. Wszystkie formalności zostały załatwione szybko i sprawnie, co pozwoliło nam skupić się na żałobie i pożegnaniu z bliskim.

Aleksander

Polecam

Rated 5,0 out of 5
7 kwietnia 2024

Polecam zakład pogrzebowy „Tren”

Pan Krzysztof potrafi doradzić i profesjonalnie wykonać usługę pogrzebową

Obsługa pogrzebu na wysokim poziomie

Polecam

Laura

Polecam

Rated 5,0 out of 5
7 kwietnia 2024

Godny polecenia

Polecam usługi zakładu pogrzebowego „Tren” Potrafią doradzić i są pomocni o każdej porze

Dzięki temu przejście przez ten trudny okres był mniej bolesny po utracie bliskiej osoby

Kinga

Dziękujemy

Rated 5,0 out of 5
25 marca 2024

Firma podjęła się wykonania przewozu międzynarodowego, i pogrzebu na cmentarzu wolskim. Podczas tych kilku dni oczekiwania na pogrzeb czuliśmy że mamy wsparcie i byliśmy o wszystkim na bieżąco informowani. Firma Tren zasługuje na polecenie. Dziękujemy

Lucyna

Prawdziwi Profesjonaliści

Rated 5,0 out of 5
4 stycznia 2024

Solidna firma o bardzo profesjonalnym i równocześnie ludzkim i empatycznym podejściu. Mogliśmy liczyć na ich wsparcie niezależnie od godziny. Dzięki nim przejście przez ten ciężki okres było łatwiejsze. Polecam.

Kinga

Obsługa pogrzebu

Rated 5,0 out of 5
12 listopada 2023

Pełen profesjonaliz.

Duża empatia ze strony Pana Krzysztofa z Zakładu Pogrzebowego przy Cmentarzu Wojskowym.

Szczerze polecam

Halina Dudkiewicz

Godni polecenia

Rated 5,0 out of 5
6 września 2023

Dom pogrzebowy Tren przygotował pieknybpogrzeb z urną. Karawan i pracownicy bardzo eleganccy. Sa godni polecenia

Justyna G