Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Wszystkich opinii: 22.
Danuta Iwanowicz napisał/a 12 maja 2021:
Tren to bardzo dobry zakład pogrzebowy. Zdecydowałam się na usługi pogrzebowe tego zakładu z polecenia mojej drogiej koleżanki. Było warto zaufać pracownikom zakładu Tren, bo od początku do końca otrzymałam dużo wsparcia i pomocy. Ceremonia pogrzebowa była bardzo elegancko przeprowadzona.
Andrzej D napisał/a 28 kwietnia 2021:
Wykonanie usługi na bardzo dobrym poziomie, żadnych niemiłych niespodzianek, bardzo dobra organizacja i kontakt z pracownikami. Polecam firmę "Tren".
Marcelina B. napisał/a 14 kwietnia 2021:
Dziękuję właścicielowi i wszystkim pracownikom zakładu pogrzebowego Tren za godną i sprawną organizację pogrzebu mojego dziadka. Otrzymałam od całego personelu dużo wsparcia w tym trudnym czasie.
Krystyna K. napisał/a 16 marca 2021:
Jeśli ktoś w Warszawie chce zorganizować godny pogrzeb z udziałem asysty honorowej, to z ręką na sercu mogę polecić zakład pogrzebowy Tren. Wszystko odbyło się tak, jak oczekiwałam tego ja i cała moja rodzina. Bardzo dziękuję pracownikom za pomoc i wyrozumiałość.
Marek Doliński napisał/a 26 lutego 2021:
Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom za przeprowadzenie nas przez ten trudny czas .
Stefania K. napisał/a 19 lutego 2021:
Bardzo dobry zakład pogrzebowy. Wszystko zostało zorganizowane tak, jak tego chciałam. Dziękuje całemu personelowi za tyle zrozumienia i pomocy!
Paweł M. z rodziną napisał/a 20 listopada 2020:
Firma TREN zaskoczył nas pozytywnie swoją ofertą. Zostaliśmy wysłuchani i uczciwie przedstawiono nam dostępne opcje! To nie prawda ze chorzy na koronawirusa musza być kremowani a tak nam powiedziano u konkurencji. Polecam firmę Tren
Agnieszka S. z rodziną napisał/a 4 sierpnia 2020:
Mam bardzo dobrą opinie o tej firmie, młodzi i eleganccy żałobnicy, piękne auta i kwiaty w cenach które jak na warszawę i to co szukaliśmy były najlepsze. Polecamy z całego serca
Ireneusz napisał/a 11 maja 2020:
Pogrzeb elegancki i wyjaśnione u nich co za co, a nie na urabianie ludzi. Teraz wiem że pogrzeb to wiele elementów które można uzgodnić a nie jak w reklamach 1800 + fantazja właściciela a potem płać..
Jan napisał/a 6 grudnia 2019:
Dobra lokalizacja na Woli i brak problemów z parkowaniem jak u konkurencji, gdzie oglądaliśmy trumny i ceny z przysłowiowego "kosmosu". Fakt, że można było zadzwonić i już późnym popołudniem otworzyć dla nas biuro i załatwić wszystkie szczegóły w bardziej "przyziemnych" cenach to widzę nie jest standard, dlatego polecam firmę Tren
Wojciech napisał/a 5 listopada 2019:
Dziękuję za okazaną pomoc właścicielowi i pracownikom firmy Tren i za zrozumienie trudnej sytuacji w której się znalazłem. Dziękuję też za wyjątkowy wieniec.
Żona Wiktoria G. napisał/a 12 sierpnia 2019:
W nieszczęściu śmierci to szczęście spotkać na swojej drodze tak dobrych ludzi, jak pracownicy zakładu pogrzebowego Tren z Warszawy. Proszę przyjąć wyrazy uszanowania i podziękowania za piękny pogrzeb mojego śp. Męża Wiesława.
Zbigniew Hass napisał/a 30 października 2018:
Wyrażam wdzięczność za sprawne, bezproblemowe przeprowadzenie ceremonii pogrzebowych, dobre rady w rozwiązaniu różnorodnych problemów i możliwość kontaktu i pomocy praktycznie przez 24 godziny na dobę.
Krystyna napisał/a 11 kwietnia 2017:
Tren to według mnie najlepszy zakład pogrzebowy w Warszawie. Ceremonia pogrzebu przebiegła bezproblemowo i bardzo uroczyście, wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Polecam usługi pogrzebowe tej firmy.
Ania napisał/a 7 marca 2017:
Bardzo dobra firma.
Bartosz napisał/a 13 października 2016:
Polecam usługi zakładu pogrzebowego Tren. Pracownicy znają się na swoich obowiązkach, w biurze czułem prawdziwe zainteresowanie moją osobą a co najważniejsze, nie czułem się naciągany.
Antoni napisał/a 21 kwietnia 2016:
Jestem bardzo zadowolony z usług.
Stanisław Złotkiewicz napisał/a 2 października 2013:
Bardzo chciałbym podziękować właścicielom firmy Tren Usługi Pogrzebowe za bardzo profesjonalne usługi oraz za wyjątkową sumienność dotyczącą przygotowania do pogrzebu dla mojego zmarłego przyjaciela. Bardzo dziękuje za okazaną cierpliwość okazaną rodzinie zmarłego oraz wyrozumiałość. W tych trudnych chwilach (wiem to od rodziny Zmarłego) taka firma to skarb.
Marek Siwek napisał/a 20 czerwca 2013:
Chciałbym podziękować firmie Tren - usługi pogrzebowe za całą pomoc przy załatwieniu formalności związanych z pogrzebem wuja na Woli. Cała rodzina była bardzo zadowolona z ceremonii. Jeszcze raz pozdrawiam
Adam Maciej Nowicki napisał/a 23 maja 2013:
Kultura obsługi, profesjonalizm, w tym doradztwo prawne, jest cechą tego zakładu. Podkreślam zdecydowanie konkurencyjne ceny.Rodziny, które znalazły się niespodziewanie w krytycznej sytuacji, znajdą tu życzliwość i pomoc. Zakład pogrzebowy "TREN" winien stanowić znakomity wzór w tej tak szerokiej branży koniecznych usług. Serdecznie polecam.