Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Wszystkich opinii: 28.
Agnieszka Koślińska z rodziną napisał/a 16 października 2021:
Takich kwiatów na pogrzebie to nie miał jeszcze nikt, nawet zdjęcia tego nie oddają. elegancko odprowadzili do nieba nasza Elżbietkę - dziękujemy z całego serducha
H.J napisał/a 16 września 2021:
Dziękuję za sprawną organizację pogrzebu i godna obsługę ceremonii pogrzebowej. Macie bardzo duże doświadczenie, co przekłada się na jakoś usług. Polecam i jeszcze raz dziękuję.
Stanisława napisał/a 23 sierpnia 2021:
Dziękuję wszystkim pracownikom za organizację pogrzebu mojego kochanego męża Antoniego. Bardzo mi pomogliście w tym trudnym czasie. Obsługa pogrzebu wspaniała.
Kazimiera J. napisał/a 12 lipca 2021:
Dziękuję za ogromną pomoc w organizacji pogrzebu mojego męża Świętej Pamięci Borysa Jarko. Bardzo pomocni ludzie i ślicznie zorganizowane ostatnie pożegnanie. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich pracowników zakładu pogrzebowego Tren.
Bożena J. napisał/a 25 czerwca 2021:
Bardzo dobry zakład pogrzebowy. Dziękuję za taką pomoc i organizację godnej ceremonii pogrzebowej mojego męża. Obsługa pogrzebu jest niesamowita, to ile okazali nam wsparcia i jak dużo włożyli zaangażowania w pogrzeb przerosło nasze oczekiwania.
Krzysztof Pokora napisał/a 1 czerwca 2021:
Pan w biurze przekonał mnie tym że na miejscu przy mnie wyliczył wszystko o 700 zł taniej niż u konkurencji. Nie żałuje wyboru - polecam Tren
Danuta Iwanowicz napisał/a 12 maja 2021:
Tren to bardzo dobry zakład pogrzebowy. Zdecydowałam się na usługi pogrzebowe tego zakładu z polecenia mojej drogiej koleżanki. Było warto zaufać pracownikom zakładu Tren, bo od początku do końca otrzymałam dużo wsparcia i pomocy. Ceremonia pogrzebowa była bardzo elegancko przeprowadzona.
Andrzej D napisał/a 28 kwietnia 2021:
Wykonanie usługi na bardzo dobrym poziomie, żadnych niemiłych niespodzianek, bardzo dobra organizacja i kontakt z pracownikami. Polecam firmę "Tren".
Marcelina B. napisał/a 14 kwietnia 2021:
Dziękuję właścicielowi i wszystkim pracownikom zakładu pogrzebowego Tren za godną i sprawną organizację pogrzebu mojego dziadka. Otrzymałam od całego personelu dużo wsparcia w tym trudnym czasie.
Krystyna K. napisał/a 16 marca 2021:
Jeśli ktoś w Warszawie chce zorganizować godny pogrzeb z udziałem asysty honorowej, to z ręką na sercu mogę polecić zakład pogrzebowy Tren. Wszystko odbyło się tak, jak oczekiwałam tego ja i cała moja rodzina. Bardzo dziękuję pracownikom za pomoc i wyrozumiałość.
Marek Doliński napisał/a 26 lutego 2021:
Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom za przeprowadzenie nas przez ten trudny czas .
Stefania K. napisał/a 19 lutego 2021:
Bardzo dobry zakład pogrzebowy. Wszystko zostało zorganizowane tak, jak tego chciałam. Dziękuje całemu personelowi za tyle zrozumienia i pomocy!
Paweł M. z rodziną napisał/a 20 listopada 2020:
Firma TREN zaskoczył nas pozytywnie swoją ofertą. Zostaliśmy wysłuchani i uczciwie przedstawiono nam dostępne opcje! To nie prawda ze chorzy na koronawirusa musza być kremowani a tak nam powiedziano u konkurencji. Polecam firmę Tren
Agnieszka S. z rodziną napisał/a 4 sierpnia 2020:
Mam bardzo dobrą opinie o tej firmie, młodzi i eleganccy żałobnicy, piękne auta i kwiaty w cenach które jak na warszawę i to co szukaliśmy były najlepsze. Polecamy z całego serca
Ireneusz napisał/a 11 maja 2020:
Pogrzeb elegancki i wyjaśnione u nich co za co, a nie na urabianie ludzi. Teraz wiem że pogrzeb to wiele elementów które można uzgodnić a nie jak w reklamach 1800 + fantazja właściciela a potem płać..
Jan napisał/a 6 grudnia 2019:
Dobra lokalizacja na Woli i brak problemów z parkowaniem jak u konkurencji, gdzie oglądaliśmy trumny i ceny z przysłowiowego "kosmosu". Fakt, że można było zadzwonić i już późnym popołudniem otworzyć dla nas biuro i załatwić wszystkie szczegóły w bardziej "przyziemnych" cenach to widzę nie jest standard, dlatego polecam firmę Tren
Wojciech napisał/a 5 listopada 2019:
Dziękuję za okazaną pomoc właścicielowi i pracownikom firmy Tren i za zrozumienie trudnej sytuacji w której się znalazłem. Dziękuję też za wyjątkowy wieniec.
Żona Wiktoria G. napisał/a 12 sierpnia 2019:
W nieszczęściu śmierci to szczęście spotkać na swojej drodze tak dobrych ludzi, jak pracownicy zakładu pogrzebowego Tren z Warszawy. Proszę przyjąć wyrazy uszanowania i podziękowania za piękny pogrzeb mojego śp. Męża Wiesława.
Zbigniew Hass napisał/a 30 października 2018:
Wyrażam wdzięczność za sprawne, bezproblemowe przeprowadzenie ceremonii pogrzebowych, dobre rady w rozwiązaniu różnorodnych problemów i możliwość kontaktu i pomocy praktycznie przez 24 godziny na dobę.
Krystyna napisał/a 11 kwietnia 2017:
Tren to według mnie najlepszy zakład pogrzebowy w Warszawie. Ceremonia pogrzebu przebiegła bezproblemowo i bardzo uroczyście, wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Polecam usługi pogrzebowe tej firmy.