Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
34 wpisy.
Janina K napisał/a 20 lipca 2022
Serdeczne Bóg zapłać za przeprowadzenie pogrzebu z naprawdę z wielka klasą i pomoc Panów na cmentarzu. wierzę ze dobro wraca i jestem pewna że wróci do pracowników firmy pogrzebowej Tren
Piotr K. napisał/a 28 czerwca 2022
Chciałbym podziękować pracownikom firmy pogrzebowej Tren za zaangażowanie i na prawdę ładny pogrzeb jesteśmy z rodzina zadowoleni i polecamy wasze usługi.
Piotr N. napisał/a 29 kwietnia 2022
Chciałbym razem z moimi córkami podziękować pracownikom zakładu Tren za tak godną organizację pogrzebu mojej żony., a ich mamy. Dziękuję za wsparcie i pomoc, bo dla mnie i moich dzieci było to bardzo ciężkie przeżycie, a dzięki wam daliśmy radę ostatni raz pożegnać najważniejszego człowieka w naszym życiu.
Alicja i Dawid P. napisał/a 2 lutego 2022
Bardzo dobra firma, sami pamiętają o drobiazgach, Panowie pod kaplicą pytali rodziny o kwiaty i czy wszyscy maja transport, na prawdę czuć życzliwość w Trenie
Dawid Z. napisał/a 14 grudnia 2021
Tren to firma z największym doświadczeniem w kwestii uroczystości z ceremoniałem wojskowym. Jako żołnierz miałem zaszczyt uczestniczyć w dwóch takich uroczystościach zorganizowanych przez zakład Tren i jestem pełen podziwu tego, jak wszystko jest tam dobrze zorganizowane. Polecam zakład Tren.
Leszek Pietrzak napisał/a 7 grudnia 2021
Dziękujemy za pomoc i organizację godnego pogrzebu naszego Zięcia. Odpowiedzialność i profesjonalizm.
Agnieszka Koślińska z rodziną napisał/a 16 października 2021
Takich kwiatów na pogrzebie to nie miał jeszcze nikt, nawet zdjęcia tego nie oddają. elegancko odprowadzili do nieba nasza Elżbietkę - dziękujemy z całego serducha
H.J napisał/a 16 września 2021
Dziękuję za sprawną organizację pogrzebu i godna obsługę ceremonii pogrzebowej. Macie bardzo duże doświadczenie, co przekłada się na jakoś usług. Polecam i jeszcze raz dziękuję.
Stanisława napisał/a 23 sierpnia 2021
Dziękuję wszystkim pracownikom za organizację pogrzebu mojego kochanego męża Antoniego. Bardzo mi pomogliście w tym trudnym czasie. Obsługa pogrzebu wspaniała.
Kazimiera J. napisał/a 12 lipca 2021
Dziękuję za ogromną pomoc w organizacji pogrzebu mojego męża Świętej Pamięci Borysa Jarko. Bardzo pomocni ludzie i ślicznie zorganizowane ostatnie pożegnanie. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich pracowników zakładu pogrzebowego Tren.
Bożena J. napisał/a 25 czerwca 2021
Bardzo dobry zakład pogrzebowy. Dziękuję za taką pomoc i organizację godnej ceremonii pogrzebowej mojego męża. Obsługa pogrzebu jest niesamowita, to ile okazali nam wsparcia i jak dużo włożyli zaangażowania w pogrzeb przerosło nasze oczekiwania.
Krzysztof Pokora napisał/a 1 czerwca 2021
Pan w biurze przekonał mnie tym że na miejscu przy mnie wyliczył wszystko o 700 zł taniej niż u konkurencji. Nie żałuje wyboru - polecam Tren
Danuta Iwanowicz napisał/a 12 maja 2021
Tren to bardzo dobry zakład pogrzebowy. Zdecydowałam się na usługi pogrzebowe tego zakładu z polecenia mojej drogiej koleżanki. Było warto zaufać pracownikom zakładu Tren, bo od początku do końca otrzymałam dużo wsparcia i pomocy. Ceremonia pogrzebowa była bardzo elegancko przeprowadzona.
Andrzej D napisał/a 28 kwietnia 2021
Wykonanie usługi na bardzo dobrym poziomie, żadnych niemiłych niespodzianek, bardzo dobra organizacja i kontakt z pracownikami. Polecam firmę "Tren".
Marcelina B. napisał/a 14 kwietnia 2021
Dziękuję właścicielowi i wszystkim pracownikom zakładu pogrzebowego Tren za godną i sprawną organizację pogrzebu mojego dziadka. Otrzymałam od całego personelu dużo wsparcia w tym trudnym czasie.
Krystyna K. napisał/a 16 marca 2021
Jeśli ktoś w Warszawie chce zorganizować godny pogrzeb z udziałem asysty honorowej, to z ręką na sercu mogę polecić zakład pogrzebowy Tren. Wszystko odbyło się tak, jak oczekiwałam tego ja i cała moja rodzina. Bardzo dziękuję pracownikom za pomoc i wyrozumiałość.
Marek Doliński napisał/a 26 lutego 2021
Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom za przeprowadzenie nas przez ten trudny czas .
Stefania K. napisał/a 19 lutego 2021
Bardzo dobry zakład pogrzebowy. Wszystko zostało zorganizowane tak, jak tego chciałam. Dziękuje całemu personelowi za tyle zrozumienia i pomocy!
Paweł M. z rodziną napisał/a 20 listopada 2020
Firma TREN zaskoczył nas pozytywnie swoją ofertą. Zostaliśmy wysłuchani i uczciwie przedstawiono nam dostępne opcje! To nie prawda ze chorzy na koronawirusa musza być kremowani a tak nam powiedziano u konkurencji. Polecam firmę Tren
Agnieszka S. z rodziną napisał/a 4 sierpnia 2020
Mam bardzo dobrą opinie o tej firmie, młodzi i eleganccy żałobnicy, piękne auta i kwiaty w cenach które jak na warszawę i to co szukaliśmy były najlepsze. Polecamy z całego serca