Transport Zmarłych

Mobilność – to charakterystyczna cecha ostatnich dziesięcioleci. Nie ma nic dziwnego w tym, że każdy szuka swojego miejsca na Ziemi. Nieraz jest ono oddalone o wiele setek – a nieraz i tysięcy – kilometrów od rodzinnego domu; od miejsc, w których się dorastało. Bywa też, że śmierć zastanie nas niespodziewanie w drodze…

W takich oraz innych sytuacjach trzeba nieraz skorzystać z usługi transportu Zmarłych. Zakład Pogrzebowy TREN zapewnia taką usługę na terenie całej Polski, a także – jeśli zaistnieje taka konieczność – także poza jej granicami. Jest to możliwe dzięki zespołowi doświadczonych kierowców oraz dzięki posiadaniu sprawdzonego taboru samochodowego.

Każde zlecenie na przewóz ciała lub prochów rozpatrywane jest indywidualnie – ale zawsze tak, aby w ostatecznym rozrachunku najważniejsza była korzyść Klienta oraz jego pewność, że usługa została wykonana w sposób sprawny, a nawet perfekcyjny.

Transport Zmarłych to nie tylko sama droga – odbywana głównie samochodem lub samolotem – ale także konieczne formalności, które całościowo dopełniamy w ramach realizacji usługi.

 

transport Zmarłych