Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
32 wpisy.
Wojciech napisał/a 5 listopada 2019
Dziękuję za okazaną pomoc właścicielowi i pracownikom firmy Tren i za zrozumienie trudnej sytuacji w której się znalazłem. Dziękuję też za wyjątkowy wieniec.
Żona Wiktoria G. napisał/a 12 sierpnia 2019
W nieszczęściu śmierci to szczęście spotkać na swojej drodze tak dobrych ludzi, jak pracownicy zakładu pogrzebowego Tren z Warszawy. Proszę przyjąć wyrazy uszanowania i podziękowania za piękny pogrzeb mojego śp. Męża Wiesława.
Zbigniew Hass napisał/a 30 października 2018
Wyrażam wdzięczność za sprawne, bezproblemowe przeprowadzenie ceremonii pogrzebowych, dobre rady w rozwiązaniu różnorodnych problemów i możliwość kontaktu i pomocy praktycznie przez 24 godziny na dobę.
Krystyna napisał/a 11 kwietnia 2017
Tren to według mnie najlepszy zakład pogrzebowy w Warszawie. Ceremonia pogrzebu przebiegła bezproblemowo i bardzo uroczyście, wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Polecam usługi pogrzebowe tej firmy.
Ania napisał/a 7 marca 2017
Bardzo dobra firma.
Bartosz napisał/a 13 października 2016
Polecam usługi zakładu pogrzebowego Tren. Pracownicy znają się na swoich obowiązkach, w biurze czułem prawdziwe zainteresowanie moją osobą a co najważniejsze, nie czułem się naciągany.
Antoni napisał/a 21 kwietnia 2016
Jestem bardzo zadowolony z usług.
Stanisław Złotkiewicz napisał/a 2 października 2013
Bardzo chciałbym podziękować właścicielom firmy Tren Usługi Pogrzebowe za bardzo profesjonalne usługi oraz za wyjątkową sumienność dotyczącą przygotowania do pogrzebu dla mojego zmarłego przyjaciela. Bardzo dziękuje za okazaną cierpliwość okazaną rodzinie zmarłego oraz wyrozumiałość. W tych trudnych chwilach (wiem to od rodziny Zmarłego) taka firma to skarb.
Marek Siwek napisał/a 20 czerwca 2013
Chciałbym podziękować firmie Tren - usługi pogrzebowe za całą pomoc przy załatwieniu formalności związanych z pogrzebem wuja na Woli. Cała rodzina była bardzo zadowolona z ceremonii. Jeszcze raz pozdrawiam
Adam Maciej Nowicki napisał/a 23 maja 2013
Kultura obsługi, profesjonalizm, w tym doradztwo prawne, jest cechą tego zakładu. Podkreślam zdecydowanie konkurencyjne ceny.Rodziny, które znalazły się niespodziewanie w krytycznej sytuacji, znajdą tu życzliwość i pomoc. Zakład pogrzebowy "TREN" winien stanowić znakomity wzór w tej tak szerokiej branży koniecznych usług. Serdecznie polecam.
Tomek napisał/a 23 maja 2013
Korzystałem z usługi tej firmy i naprawdę jest to profesjonalizm pod względem doradztwa i wykonania tej ostatniej posługi. Opinia pochodzi ze strony tren.uslugipogrzebowe.com.pl
Janusz Sokołowski napisał/a 21 maja 2013
Polecam firmę Tren. Bardzo ludzkie podejście do sprawy. Wasza pomoc była nieoceniona. Dziękuje jeszcze raz bardzo za wszystko.