Pogrzeb dziecka

Śmierć jest przykrym i często niespodziewanym momentem w naszym życiu, zabierając przy tym najbliższe nam osoby. Pogrzeb dziecka jest w naszym zakładzie pogrzebowym traktowany w sposób wyjątkowy. Dbamy o odpowiednie pożegnanie i posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu tych delikatnych ceremonii jakimi są pogrzeby dzieci, w tym i dzieci utraconych.

Często rodzice zastanawiają się w jaki sposób będzie wyglądał pogrzeb dziecka, które nie zdążyło podejść do sakramentu ochrzczenia. Pomimo braku sakramentu, rodzina może zorganizować ceremonie pogrzebową wyznaniową dla dziecka, które zmarło od razu po porodzie. Ceremonie mogą być też prowadzone przy udziale Mistrza Ceremonii, który wygłosi wzruszającą mowę.

Praktykuje się pogrzeby dzieci z jedną, dwoma lub trzema stacjami w zależności od wyboru rodziny. Robimy wszystko, aby ceremonia była godna i miała odpowiednią symbolikę. Realizujemy w sposób drobiazgowy wole rodziców dziecka, doradzając przy tym konkretne rozwiązania.

Firma Tren profesjonalnie zajmuje się organizacją powyższych pogrzebów i posiada bogate doświadczenie. W tak ciężkim momencie nasz zakład pogrzebowy oferuje nie tylko świadczenie usług, ale również ogromne wsparcie i zrozumienie. Pomagamy rodzinom dopełnieniu wszelkich formalności.

Pogrzeb Dziecka W Warszawie Tren